خانه / اخبار / فرماندار محترم شهرستان گلوگاه طی پیامی ؛ مردم انقلابی شهرستان را به حضور در راهپیمایی روز قدس و حمایت از ملت مظلوم فلسطین دعوت نمودند.

فرماندار محترم شهرستان گلوگاه طی پیامی ؛ مردم انقلابی شهرستان را به حضور در راهپیمایی روز قدس و حمایت از ملت مظلوم فلسطین دعوت نمودند.

🔴 با فرا رسیدن  روز جهانی قدس آقای تباکی فرماندار محترم شهرستان گلوگاه طی پیامی ؛ مردم انقلابی شهرستان را به حضور در راهپیمایی روز قدس و حمایت از ملت مظلوم فلسطین دعوت نمودند.

🔶♦️ متن پیام فرماندار شهرستان گلوگاه بدین شرح میباشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

«روز قدس روزی‌ است که باید به همه ابرقدرت‌ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما و عمال خبیث شما واقع نخواهد شد.» امام خمینی (ره)

روز قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین، روز اعلان برائت و بیزاری از اعمال مذبوحانه، جنایات ددمنشانه و اقدامات تفرقه افکنانه رژیم جعلی، غاصب و نامشروع صهیونیستی و مستکبران عالم، روز استقامت، سرافرازی، عدالتخواهی و اتحاد دنیای اسلام است.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات از درگاه ایزد متعال به نوبه خود از جامعه فهیم و مومن شهرستان گلوگاه به ویژه خانواده گرانقدر شهدا ، جانبازان ، ایثارگران ، جامعه فرهنگیان، دانشجویان ،ورزشکاران و مسئولین ادارات دعوت می نمایم همگام با آحاد ملت با حضوری گسترده ،پرشور و حماسی در این راهپیمایی ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبرمعظم انقلاب بار دیگر همبستگی، صلابت و بیداری اسلامی را به جهانیان نمایان سازند و با حفاظت و صیانت از این میراث گران بهای آن امام همام بسترساز رهایی قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین از ظلم و ستم رژیم اشغالگر اسرائیل در آینده ای نزدیک شوند.

محمدرضا تباکی قلعه سری
فرماندار شهرستان گلوگاه

درباره ی روابط عمومی فرمانداری گلوگاه

همچنین ببینید

فرماندار گلوگاه:مردم گلوگاه باید از شغل مناسب برخوردار شوند/سرمایه گذاری باید صادقانه باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گلوگاه،مهندس محمدرضا تباکی امروز در نشست با سرمایه گذاران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *