خانه / اخبار / فرماندار محترم گلوگاه:مسؤولان پاسخگوی مطالبات احزاب باشند

فرماندار محترم گلوگاه:مسؤولان پاسخگوی مطالبات احزاب باشند

جلسه احزاب سیاسی شهرستان گلوگاه با حضور آقای تباکی فرماندار محترم شهرستان،مهندس جعفری معاون فرماندار و نمایندگان احزاب سیاسی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری گلوگاه برگزار گردید.

فرماندار محترم گلوگاه گفت: احزاب باید مطالبه‌گر باشند و مسؤولان باید به آنها پاسخگو باشند.

مهندس محمدرضا تباکی چهارشنبه در نشست احزاب سیاسی این شهرستان اظهار کرد: بسیاری از  فعالیت‌های سیاسی که در شهرستان و آگاهی‌بخشی مردم در زمینه سیاسی توسط احزاب صورت می‌گیرد.

وی افزود: احزاب و فعالان سیاسی نباید خود را به زمان انتخابات محدود کنند، هم در زمان انتخابات و هم بعد آن باید درخشش خود را داشته باشند.

فرماندار گلوگاه با اشاره به مسؤولیت سیاسی احزاب بیان کرد: بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم احزاب به صورت قانونی به فعالیت‌های خود می‌پردازند زیرا امروزه آنها پشتوانه محکم برای مسؤولان ملی و حتی شهرستانی هستند.

این مسؤول در مورد صندوق کارآفرینی گفت: تا امروز اعتباری برای صندوق کارآفرینی نیامده است اما برای وام‌های اشتغالزایی روستایی نویدهای خوبی از طریق صندوق توسعه تعاون داده شده است.

مهندس تباکی تصریح کرد: برای اشتغال جوانان شهرستان در شهرک صنعتی برنامه‌ریزی کرده‌ایم، تا پایان سال سه کارخانه در شهرک صنعتی راه‌اندازی می‌شود.

وی یادآور شد: براساس آمار، شهرستان گلوگاه هر سال در جذب اعتبارات در رتبه‌های نخست استانی قرار دارد و در استفاده از ظرفیت‌های سامانه بهین‌یاب از سقف سهمیه شهرستان گذر کردیم.

فرماندار  شهرستان گلوگاه با اشاره به دکل‌بندان گلوگاهی گفت: مشکلات دکل‌بندان یکی از بزرگ‌ترین معضلات شهرستان است، چندین جلسه برای بررسی این موضوع با حضور مدیران استانی و کشوری تشکیل شد و این مشکلات در حال پیگیری هستند.

http://mazandaran.farsnews.com/news/13960922002095

درباره ی روابط عمومی فرمانداری گلوگاه

همچنین ببینید

تصاویر/ بازدید از اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق روستایی

مهندس جعفری معاون فرماندار به همراه مدیر اداره برق شهرستان گلوگاه از اصلاح و بهینه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *