خانه / اخبار / فرماندار گلوگاه:تکریم ارباب رجوع از وظایف مهم مدیران شهرستانی است

فرماندار گلوگاه:تکریم ارباب رجوع از وظایف مهم مدیران شهرستانی است

فرماندار محترم شهرستان گلوگاه گفت: طرح هادی روستایی باید در تمامی روستاها اجرا شود.

مهندس محمدرضا تباکی قلعه سری در جلسه شورای اداری امروز اظهار کرد: طرح هادی روستایی در برخی روستاها اجرا نشده است، پیگیر اجرایی شدن آم هستیم.

وی افزود: شهرستان گلوگاه دارای ۴۰ هزار نفر جمعیت است که نیمی از این تعداد در روستاها ساکن هستند، متاسفانه مشکلات زیادی هم در بخش شهرستان و هم در روستاها وجود دارد.

فرماندار محترم شهرستان گلوگاه بیان کرد: در برخی روستاها رانش زمین وجود دارد، رانش داخل بافت روستایی بخصوص در ۴ روستا آغوزدره، رمدان، مهدیرجه و تیرتاش باید تثبیت شود زیرا بسیار خطرناک است.

وی با اشاره به اداره بنیاد مسکن شهرستان گفت: با توجه به این که اداره بنیاد مسکن شهرستان گلوگاه زمان زیادی نیست که از شهرستان بهشهر جدا شده است باید تجهیزات بیشتری به این اداره داده شود، نیروی انسانی کمی داریم و این اداره فاقد خودروی اداری است.

مهندس تباکی با اشاره به مدیران ادارات ، افزود: حفاظت فیزیکی در ادارات شهرستان باید بیشتر شود تا سایر افراد به راحتی نتوانند به اطلاعات خصوصی دست پیدا کنند، دوربین های حفاظتی در ادارات و بانک ها باید نصب شود.

وی در ادامه افزود: تکریم ارباب رجوع از وظایف مهم مدیران شهرستانی است، مدیران موظفند جواب گوی سوالات مردم باشند و آنها را قانع کنند.

این مسؤول تاکید کرد: همه مدیران باید هم خود و هم کارمندانشان را برای ثبت نام سامانه ثنا به دادگستری مراجعه کنند، تا پایان سال ۹۶ ثبت نام رایگان خواهد بود.

http://mazandaran.farsnews.com/news/13960829001496

درباره ی روابط عمومی فرمانداری گلوگاه

همچنین ببینید

تصاویر/ بازدید از اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق روستایی

مهندس جعفری معاون فرماندار به همراه مدیر اداره برق شهرستان گلوگاه از اصلاح و بهینه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *