خانه / اخبار / فرماندار گلوگاه:مردم گلوگاه باید از شغل مناسب برخوردار شوند/سرمایه گذاری باید صادقانه باشد

فرماندار گلوگاه:مردم گلوگاه باید از شغل مناسب برخوردار شوند/سرمایه گذاری باید صادقانه باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گلوگاه،مهندس محمدرضا تباکی امروز در نشست با سرمایه گذاران و شهردار و اعضای شورای شهر ضمن تسلیت به مناسبت جمعی از هموطنان در زلزله کرمانشاه، اظهار داشت: بهترین روش برای ایجاد شغل در این مکان سرمایه گذاری در این شهرستان است.

وی افزود: گلوگاه زمین های بکر و دست نخورده مناسب برای احداث جاذبه های گردشگری مانند تله کابین را دارد، سرمایه گذاران به راحتی می توانند در این منطقه سرمایه گذاری کنند و برای مردم و جوانان شغل ایجاد شود.

فرماندار محترم گلوگاه با اشاره به پروژه آبادگران در دریای گلوگاه، بیان کرد: آبادگران آیینه سرمایه گذاران است، اگر توانستیم از آن حمایت کنیم می توانیم اعتماد بقیه سرمایه گذاران را به دست بیاوریم، با پیگیری های انجام شده توانستیم ۱۳ میلیارد ۵۰۰ میلیون تومان برای تکمیل فاز اول آباد گران مصوب کنیم.

این مسؤول در ادامه گفت: از سرمایه گذاران حمایت خواهیم کرد زیرا هدف اصلی ما ایجاد شغل پایدار برای مردم است، مردم گلوگاه بسیار خون گرم و با آرامش هستند که اگر با کسی عهد ببندند تا پای جان کمک می کنند اما آنها در بخش اشتغال مظلوم واقع شدند.

وی تصریح کرد: سرمایه گذاران نیز باید صادقانه خدمت کنند و شهرستان گلوگاه را به خوبی به همه کشور و حتی گردشگران خارجی معرفی کنند،به طور حتم اگر خدمت صادقانه باشد سود خوبی هم خواهد داشت.

مهندس تباکی با اشاره به پروژه مکان تفریحی گردشگری پردیس گفت: این پروژه در دهه فجر در ابتدای راه جنگلی گلوگاه به دامغان، کلنگ زنی خواهد شد و تلاش بر این است طی ۳ سال به پایان برسد.

فرماندار محترم شهرستان گلوگاه افزود: با توجه به این امر جهانگردی به عنوان صنعت شناخته شده است و می توان از آن به عنوان منبع اصلی در آمد استفاده کرد، این شهرستان زمینه جذب مردم را دارد و باید با قاطعیت گفت این یک فرصت طلایی برای سرمایه گذاران است.

http://mazandaran.farsnews.com/news/13960822001839

درباره ی روابط عمومی فرمانداری گلوگاه

همچنین ببینید

تصاویر/ بازدید از اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق روستایی

مهندس جعفری معاون فرماندار به همراه مدیر اداره برق شهرستان گلوگاه از اصلاح و بهینه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *