خانه / اخبار / مراسم تودیع و معارفه رییس جهاد کشاورزی با حضور فرماندار گلوگاه

مراسم تودیع و معارفه رییس جهاد کشاورزی با حضور فرماندار گلوگاه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گلوگاه، صبح امروز طی مراسمی رضا پور فلاح سید محله رییس سابق جهاد کشاورزی گلوگاه تودیع و غلامرضا قنبری به عنوان رییس جدید این اداره باحضور مهندس تباکی فرماندار گلوگاه، مهندس جعفری معاون فرماندار ، بخشدار کلباد و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران در سالن اجتماعات فرمانداری معارفه شد.

فرماندار شهرستان گلوگاه در مراسم معارفه مدیر جهاد کشاورزی گلوگاه گفت:

کارگاه و کارخانه در شهرستان کم است و این سبب شده تا جوانان و کارگران ما به دکل بندی روی بیاورند.

محمدرضا تباکی افزود: از دوره های گذشته مشکلاتی در بخش جهاد کشاورزی،آب و همچنین زیرساخت ها در شهرستان وجود داشته و امروزه نیز کمتر شده اما هنوز نتوانستیم به طور کامل برطرف کنیم، برای رسیدن به شرایط ایده آل به زمان نیاز داریم.

وی با اشاره تخصیص اعتبارات به بخش کشاورزی بیان کرد: طی چند سال گذشته و همچنین سال جاری توانستیم برای این بخش اعتبارات رضایت بخشی تهیه کنیم، برای ادامه راه جهاد کشاورزی را حمایت خواهیم کرد.

فرماندار گلوگاه ضمن آرزوی موفقیت برای رضا پور فلاح رییس سابق جهاد کشاورزی گلوگاه گفت: به نسبت دوره های پیشین کارنامه قابل قبولی ارائه داده اند و امیدواریم در جهاد کشاورزی استان نیز موفقیت های بزرگ کسب کنند و به مهندس قنبری خوش آمد می گوییم و امیدواریم کارنامه درخشان تری را شاهد باشیم.

وی در پایان یادآور شد: شهرستان گلوگاه از ظرفیت زراعی مناسبی برخوردار است و با توجه به اینکه صنعت قابل توجهی در شهرستان نداریم باید کشاورزی را در شهرستان توسعه دهیم.

درباره ی روابط عمومی فرمانداری گلوگاه

همچنین ببینید

جلسه بررسی طرح های اشتغالزایی و رفع مشکلات واحد های تولیدی

جلسه بررسی طرح های اشتغالزایی و رفع مشکلات واحد های تولیدی ،صنعتی،خدماتی با حضور مهندس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *