خانه / اخبار / 🔴 جلسه بررسی آسیبهای اجتماعی شهرستان گلوگاه با محوریت کاهش طلاق_خرداد ۹۶

🔴 جلسه بررسی آسیبهای اجتماعی شهرستان گلوگاه با محوریت کاهش طلاق_خرداد ۹۶

♦️🔴 جلسه بررسی آسیبهای اجتماعی شهرستان گلوگاه با محوریت کاهش طلاق با حضور  آقای تباکی فرماندار محترم شهرستان،آقای احمدی ریاست محترم دادگستری ، سرهنگ حسنی فرمانده محترم سپاه،سرهنگ محمدپور فرمانده انتظامی و مسئولین محترم ادارات و نهادهای شهرستان در ساعت ۱۳ روز سه شنبه مورخ ۹۶/۳/۳۰ در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار محترم شهرستان گلوگاه در مقدمه سخنان خود؛ انتقام مقتدرانه سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران از گروه تکفیری داعش در منطقه دیرالزور را به سیلی محکمی تعبیرنمودند که همه دشمنان نظام صدای آنرا شنیده اند.
وی در ادامه بیانات خود افزود شهرستان گلوگاه در سال ۹۵ کاهش چشمگیری در آمار طلاق  داشته و از این حیث به عنوان یکی از شهرستانهای نمونه  در سطح استان بوده و این امر موید همت و تلاش بی شائبه عزیزان در سازمانها و دستگاههای ذیربط میباشد که جای تقدیر و تشکر را دارد.
آقای تباکی خاطرنشان ساخت آمارها نشان میدهد در سه ماه نخست سالجاری آمار طلاق در شهرستان به نسبت سال گذشته مقداری افزایش داشته که در واقعیت امر بنا به دلایلی ؛مراجعه متقاضیان طلاق از شهرستانهای مجاور صورت میگیرد و آمار واقعی طلاق شهرستان همچنان با کاهش مواجه بوده و دست اندرکاران این حوزه بایستی با آسیب شناسی صحیح راهکارهای مناسبی جهت تثبیت و تقویت بنیان خانواده  و جلوگیری از تزلزل آن ارائه نمایند.

در پایان جلسه فرماندار محترم از دست اندرکاران و نمایندگان سمن های فعال در حوزه  کاهش طلاق با اعطای هدایایی تجلیل و قدردانی نمودند.

درباره ی روابط عمومی فرمانداری گلوگاه

همچنین ببینید

فرماندار گلوگاه:هدف ما ریشه کن شدن طلاق در شهرستان است

فرماندار شهرستان گلوگاه در جلسه کارگروه طلاق اظهار داشت: همه مسئولان شهرستان در زمینه مبارزه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *