• امروز دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵
 • ⭕️مراسم رونمایی 2 دستگاه آمبولانس در نماز جمعه شهرستان گلوگاه.

  نامه الکترونیک چاپ PDF
  photo_2017-01-07_01-31-59

  مراسم رونمایی 2 دستگاه آمبولانس در  نماز جمعه شهرستان گلوگاه.
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گلوگاه 2 دستگاه آمبولانس اورژانس شهرستان گلوگاه پس از اتمام فریضه الهی نماز جمعه در محل مصلای مسجدجامع شهر گلوگاه با حضور آیه ا... دکتر میراحمدی امام جمعه محترم شهرستان،جناب آقای تباکی فرماندار محترم شهرستان و ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان و سایر مسئولین و مردم متدین شهرستان رونمایی گردید.
  آمبولانسهای مذکور که در زمره پیشرفته ترین خودروهای موجود در شبکه اورژانس کشور بوده و دارای تجهیزاتی نظیر موبایل آی سی یو، قابلیت انجام عمل جراحی در حال انتقال بیمار،قابلیت حمل دو بیمار همزمان و ... میباشد.
  شایان ذکر میباشد  پیرو سفر وزیر محترم بهداشت دولت تدبیر و امید آقای دکتر هاشمی به شهرستان و درخواست  دکتر نجفی رئیس شبکه بهداشت مبنی بر نیاز مبرم شهرستان به این  آمبولانسها، با پیگیریها و رایزنیهای بی شائبه و مستمر جناب آقای دکتر شاعری نماینده محترم شرق استان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار محترم شهرستان گلوگاه جناب آقای تباکی این آمبولانسها جذب شده و به شبکه بهداشت و درمان شهرستان جهت خدمات رسانی مطلوب و مناسب به مردم محترم شهرستان، تحویل گردید.                                                                                                                                                                                                                       مردم شریف و متدین حاضر در این مراسم نیز ضمن ابراز رضایتمندی از پیگیریهای مجدّانه دکتر شاعری نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و آقای تباکی فرماندار محترم شهرستان مراتب تقدیر و تشکر شفاهی را بعمل آوردند.

  برچسب ها:
  آخرین مقالات

  افزودن نظر


  کد امنیتی
  تصویر جدید